Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, świadczymy usługę konsultacji i porad prawnych w formie on–line, za pośrednictwem naszej strony internetowej. Dzięki tej usłudze, możecie Państwo, w sposób szybki i prosty  uzyskać pomoc prawną, bez konieczności wychodzenia z domu.

W ciągu 24 godzin od wysłania zapytania otrzymacie Państwo informację zwrotną, zawierającą termin i sposób załatwienia sprawy oraz wysokość wynagrodzenia za usługę.

W celu przesłania zapytania, należy wypełnić poniższy formularz.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości (Zadaj pytanie, opisz problem, którego rozwiązania oczekujesz)

Załącz pliki (opcjonalnie)


Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Łazor i Wspólnicy SKA, z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Pawła II 22. Udostępnienie danych jest dobrowolne, a osoba, której dane dotyczą ma prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania a także prawo do przeniesienia danych. Zgoda może być w każdym czasie wycofana ze skutkiem na przyszłość i nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem.

Dane są przetwarzane celem udzielenia odpowiedzi na pytania zawarte w  formularzu kontaktowym i będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przez okres przewidziany obowiązującymi przepisami prawa.